EUROLAMP_ IT Specialist

προβολές

Πληροφορίες Αγγελίας

Επωνυμία Επιχείρησης:

EUROLAMP

Αποστολή βιογραφικών έως:

2024-07-31

Κατηγορία:

Επιστημονικό Αντικείμενο:

Η εταιρεία EUROLAMP, με δραστηριότητα την εισαγωγή και εμπορία προϊόντων φωτισμού και ηλεκτρολογικού εξοπλισμού, αναζητά IT Specialist για το τμήμα μηχανογράφησης.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη των χρηστών και των πληροφοριακών συστημάτων
  • Αντιμετώπιση και επίλυση 1st Level προβλημάτων ERP / WMS
  • Υποστήριξη πελατών σε θέματα που αφορούν το site και την εφαρμογή mobile app.
  • Παραμετροποίηση διαδικασιών μέσω της εφαρμογής ERP

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ στην Πληροφορική
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 1-2 χρόνια σε τμήμα μηχανογράφησης
  • Επιθυμητή γνώση του ERP ENTERSOFT
  • Θα εκτιμηθεί η εμπειρία στη κατασκευή όψεων Entersoft και σε Βάσεις δεδομένων (MSSQL)
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και κάτοχος ΙΧ

Παροχές:

  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία

ngimnopoulou@eurolamp.gr

Περισσότερες Θέσεις Εργασίας

EUROLAMP

2024-07-31

Κατηγορία:

Εικοσι μία (21) νέες υποτροφίες από το «Σπουδάζω με Υποτροφία» της Equal Society

Προκηρύξεις Μεταπτυχιακών Προγραμμάτων Ιατρικής ΑΠΘ -1

ΠΜΣ "Εφαρμοσμένος Προγεννητικός Έλεγχος"-Προσκληση υποβολής αιτήσεων

Προκηρύξεις Μεταπτυχιακών Προγραμμάτων ΑΠΘ

Υποτροφίες DAAD 2025/26 για Σπουδές και Έρευνα στη Γερμανία

“Erasmus Careers” Staff Training “Unlocking Opportunities: Internationalization of Career Counseling.”

“What’s your superpower?” Νέο Πρόγραμμα Ψυχικής Ενδυνάμωσης για την Επιλογή Καριέρας

Μεταπτυχιακές Σπουδές στο ΑΠΘ 2024

Ενημερωτική Εκδήλωση Erasmus+ Πρακτική Άσκηση 2024-2025: υποβολή αιτήσεων και αναζήτηση φορέα υποδοχής

Πρόσκληση Υποψηφίων Ημέρες Καριέρας ΑΠΘ 2024 – 2 & 3 Απριλίου