Recruitment Day by Best Thessaloniki

Έχει μόλις αρχίσει η ακαδημαϊκή χρόνια και αναζητάς έναν τρόπο να αξιοποιήσεις τον ελεύθερο σου χρόνο, ενώ θα εξελίσσεσαι διαρκώς;

Θέλεις να διαφύγεις από την πιεστική καθημερινότητα κάνοντας νέες γνωριμίες και κερδίζοντας φανταστικές εμπειρίες;

Θέλεις να κάνεις ταξίδια σε όλη την Ευρώπη;

Αν είσαι φοιτητής Πολυτεχνείου ή ΣΘΕ ή Γεωπονίας-Δασολογίας του ΑΠΘ και σε ενδιαφέρει να ασχοληθείς με τον εθελοντισμό, να βοηθήσεις άλλους φοιτητές και, να συναντήσεις νέα πρόσωπα και πράγματα, τότε πρέπει να γνωρίσεις το BEST!

Τι είναι όμως το BEST με λίγα λόγια;

Είναι ένας ευρωπαϊκός, φοιτητικός, εθελοντικός οργανισμός που έχει ως σκοπό να ενισχύσει την διαφορετικότητα μέσω δράσεων που στοχεύουν στην ανάπτυξη των φοιτητών.

Οι δράσεις του οργανισμού χωρίζονται σε 3 κύριες κατηγορίες:

1. Την παροχή συμπληρωματικής εκπαίδευσης
  2. Την επαγγελματική υποστήριξη
  3. Την συμμετοχή στην εκπαιδευτική διαδικασία

Το BEST Thessaloniki επιστρέφει με ένα μονοήμερο Recruitment Day και ανυπομονεί να καλωσορίσει νέα άτομα στην ομάδα του! Έλα και εσύ στο ΚΕΔΕΑ την Τετάρτη 17/10 στις 18:00 να μας γνωρίσεις και να περάσεις όμορφες στιγμές μέσα από μια σειρά πολύ ενδιαφέρουσων δραστηριοτήτων.

Μπες στον σύνδεσμο https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYmFGCWUBV7YvDC2yHHKo_o5SFkG2_odoiOx5p9y2WYJWp4g/viewform και συμπλήρωσε τη φόρμα συμμετοχής!

Περισσότερες πληροφορίες για την ομάδα μας μπορείς να μάθεις στο site μας: https://best.web.auth.gr/

CALL FOR APPLICATIONS PPU-IMAGINE 2024/2025 International PhD program

Μονάδα Παιδιών Εφήβων ΕΚΕΨΥΕΠ: Προκήρυξη Εκπαιδευτικού Προγράμματος "Βασικές αρχές: Ψυχοθεραπείας παιδιών/εφήβων, οικογενειακής και συμβουλευτικής γονέων"

ΧΕΝ Θεσσαλονίκης: Ζητούνται Εθελόντριες/Εθελοντές για ενισχυτική διδασκαλία ελληνικής γλώσσας

Recruitment Day by Best Thessaloniki

ΔιΠΜΣ "Εφαρμοσμένη Γεροντολογία και Γηριατρική" (2024-2025)

Ενημερωτική εκδήλωση: ”Επαγγελματικές Προοπτικές Αποφοίτων Ψυχολογίας” 23/10/2024, ΚΕΔΕΑ ΑΠΘ

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΤΟ ΑΠΘ 2025

Ενημερωτικό Εργαστήρι Ιατρική Ειδικότητα-Αγροτικό Ιατρείο 18 Ιουλίου 2024

“Erasmus Careers” Staff Training “Unlocking Opportunities: Internationalization of Career Counseling.”

“What’s your superpower?” Νέο Πρόγραμμα Ψυχικής Ενδυνάμωσης για την Επιλογή Καριέρας