Κέντρο Αριστείας για Έρευνα και Καινοτομία «Κοίος»: καλοκαιρινή ερευνητική απασχόληση για προπτυχιακούς φοιτητές (UROP)

Το Κέντρο Αριστείας για Έρευνα και Καινοτομία «Κοίος» δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση πέντε (5) θέσεων για καλοκαιρινή ερευνητική απασχόληση για προπτυχιακούς φοιτητές (UROP).

Τελευταία ημερομηνία υποβολής αίτησης: 29/03/2024

Πληροφορίες: https://shorturl.at/blmLX

TechSaloniki 2024 Fueled By & Challenged By Deloitte |17 & 18 Μαΐου 2024 | Μ2

Αλεξάνδρεια Ζώνη Καινοτομίας: Woman Entrepreneurship – Gender Balanced Angel Investing.

Νέα Προγράμματα ΚΕΔΙΒΙΜ ΑΠΘ Απρίλιος

Καινοτόμες μέθοδοι στην Εκπαίδευση: Μάθηση σε σταθμούς εργασίας και VR περιβάλλοντα

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για το Αγγλόφωνο Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Εφαρμογή ενδοσκοπικών χειρουργικών τεχνικών στη γυναικολογία»

“What’s your superpower?” Νέο Πρόγραμμα Ψυχικής Ενδυνάμωσης για την Επιλογή Καριέρας