ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΑΠΘ 2023 – λίγες ακόμη ημέρες για τις εγγραφές!

Πάρε μέρος στις ημέρες καριέρας που διοργανώνει το πανεπιστήμιό σου!

Το Γραφείο Διασύνδεσης ΑΠΘ, στο πλαίσιο της σύνδεσης με την αγορά εργασίας διοργανώνει για 11η χρονιά Ημέρες Καριέρας. Η εκδήλωση στοχεύει στη γνωριμία και άμεση επικοινωνία των υποψηφίων με τα στελέχη των εταιριών που πραγματοποιούν τις προσλήψεις.

Η φετινή διοργάνωση «Career Prospects», θα πραγματοποιηθεί δια ζώσης στο Κέντρο Διάδοσης Ερευνητικών Αποτελεσμάτων ΑΠΘ (ΚΕ.Δ.Ε.Α. ΑΠΘ, 3ης Σεπτεμβρίου, Πανεπιστημιούπολη), την

Τρίτη 9 και Τετάρτη 10 Μαΐου 2023, από τις 10:00 μέχρι τις 18:00 και θα περιλαμβάνει 1 – 1 συνεντεύξεις δια ζώσης με προκαθορισμένα ραντεβού με τις εταιρίες/οργανισμούς.

Δες τις εταιρίες που συμμετέχουν και κλείσε τα προσωπικά σου ραντεβού για συνέντευξη ΕΔΩ έως την Πέμπτη 4 Μαίου 2023.

Προκηρύξεις Μεταπτυχιακών Προγραμμάτων ΑΠΘ

Προγράμματα Υποτροφιών της Ιαπωνικής Κυβέρνησης (ΜΕΧΤ) για το 2025

Invitation to an innovation challenge | Co-creating Earth's digital twin | "2nd DestinE Service Platform Innovation Prize - Ideating the Impact of the DESP"

Ημερίδα 27-04-2024 "Αόρατες Φωνές,ένας κόσμος δύο όψεις"- Αλυπίας Τέχνη