Φοιτητές – απόφοιτοι και νέα ιστοσελίδα

Καλώς ήρθατε στη νέα ιστοσελίδα του Γραφείου Διασύνδεσης ΑΠΘ!

Σας ευχαριστούμε για την εγγραφή σας. Περιηγηθείτε, διαβάστε, αξιοποιήστε όλες τις σελίδες και τις πληροφορίες που σας ενδιαφέρουν και μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για κάθε ζήτημα που αφορά στο σχεδιασμό της μελλοντικής σας σταδιοδρομίας.

Καθώς θα υπάρξει μια περίοδος προσαρμογής μέχρι να περάσουμε στην πλήρη και αποκλειστική λειτουργία της νέας σελίδας στις αρχές Ιουνίου, ζητούμε την κατανόησή σας και ευχόμαστε κάθε επιτυχία στους ακαδημαϊκούς και επαγγελματικούς σας στόχους και με τη συνδρομή του Γραφείου Διασύνδεσης.

ICF GLOBAL: Δυνατότητα δωρεάν συμμετοχής φοιτητών στο Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα"Coaching δεξιότητες & Εργαλεία στην Πράξη"

AIIA/AIDA/TEMA Summer School: "CVML Programming Short Course and Workshop on Deep Learning, Computer Vision and Big Data Analytics 2024", 27-29 August 2024, Thessaloniki, Greece

TechSaloniki 2024 Fueled By & Challenged By Deloitte |17 & 18 Μαΐου 2024 | Μ2

Νέα Προγράμματα ΚΕΔΙΒΙΜ ΑΠΘ Απρίλιος

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για το Αγγλόφωνο Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Εφαρμογή ενδοσκοπικών χειρουργικών τεχνικών στη γυναικολογία»

“Erasmus Careers” Staff Training “Unlocking Opportunities: Internationalization of Career Counseling.”

“What’s your superpower?” Νέο Πρόγραμμα Ψυχικής Ενδυνάμωσης για την Επιλογή Καριέρας

Μεταπτυχιακές Σπουδές στο ΑΠΘ 2024

Ενημερωτική Εκδήλωση Erasmus+ Πρακτική Άσκηση 2024-2025: υποβολή αιτήσεων και αναζήτηση φορέα υποδοχής

Πρόσκληση Υποψηφίων Ημέρες Καριέρας ΑΠΘ 2024 – 2 & 3 Απριλίου