ΕΔΡΑ UNESCO ΑΠΘ: Ανακοίνωση για το Ευρωπαϊκό Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα ΕΜΑ 2024-2025

Εκ μέρους της Έδρας UNESCO ΑΠΘ για την Εκπαίδευση στα Δικαιώματα του Ανθρώπου, τη Δημοκρατία και την Ειρήνη σας επισυνάπτουμε την ανακοίνωση για το Ευρωπαϊκό Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα ΕΜΑ “European Master’s Programme in Human Rights and Democratisation” (ακαδημαϊκό έτος 2024-2025), στο οποίο το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης είναι ένα εκ των ιδρυτικών Α.Ε.Ι. και το συντονίζον Πανεπιστήμιο στην Ελλάδα.

Ανακοίνωση για το Ευρωπαϊκό Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα ΕΜΑ 2024-2025

TechSaloniki 2024 Fueled By & Challenged By Deloitte |17 & 18 Μαΐου 2024 | Μ2

Αλεξάνδρεια Ζώνη Καινοτομίας: Woman Entrepreneurship – Gender Balanced Angel Investing.

Νέα Προγράμματα ΚΕΔΙΒΙΜ ΑΠΘ Απρίλιος

Καινοτόμες μέθοδοι στην Εκπαίδευση: Μάθηση σε σταθμούς εργασίας και VR περιβάλλοντα

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για το Αγγλόφωνο Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Εφαρμογή ενδοσκοπικών χειρουργικών τεχνικών στη γυναικολογία»

“Erasmus Careers” Staff Training “Unlocking Opportunities: Internationalization of Career Counseling.”

“What’s your superpower?” Νέο Πρόγραμμα Ψυχικής Ενδυνάμωσης για την Επιλογή Καριέρας

Μεταπτυχιακές Σπουδές στο ΑΠΘ 2024

Ενημερωτική Εκδήλωση Erasmus+ Πρακτική Άσκηση 2024-2025: υποβολή αιτήσεων και αναζήτηση φορέα υποδοχής

Πρόσκληση Υποψηφίων Ημέρες Καριέρας ΑΠΘ 2024 – 2 & 3 Απριλίου