Διαδικτυακή εκδήλωση “Ανάπτυξη Πράσινων Δεξιοτήτων μέσω πρακτικής άσκησης/μαθητείας”

Η IDEC Α.Ε. σε συνεργασία με τους εταίρους του προγράμματος GoGreen σας προσκαλούν σε διακρατική εκδήλωση με θέμα «Ανάπτυξη Πράσινων Δεξιοτήτων μέσω πρακτικής άσκησης/μαθητείας», η οποία θα πραγματοποιηθεί στις 18 Οκτωβρίου 2024, από 12:30 π.μ. έως 2:15 μ.μ. μέσω της πλατφόρμας Zoom.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στα Aγγλικά.

Σκοπός της εκδήλωσης είναι η γνωριμία με το έργο Erasmus+ GoGreen και η συνεργασία για τη διαμόρφωση δράσεων που προάγουν βιώσιμες πρακτικές στην Επαγγελματική Εκπαίδευση και Κατάρτιση. Το GoGreen στοχεύει στην ανάπτυξη και υποστήριξη σπουδαστών Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης για την ανάπτυξη πράσινων δεξιοτήτων και ικανοτήτων κατά τη διάρκεια της πρακτικής άσκησης/μαθητείας τους.

Η συμμετοχή σας στην εκδήλωση είναι ΔΩΡΕΑΝ και θα σταλθούν βεβαιώσεις παρακολούθησης.

Απαραίτητη είναι η προεγγραφή σας!

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΤΩΡΑ

Διαδικτυακή εκδήλωση "Ανάπτυξη Πράσινων Δεξιοτήτων μέσω πρακτικής άσκησης/μαθητείας"

Ημερίδα Δικτύου Πτυχιούχων Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας "Market Yourself", 2/11/2024, ΚΕΔΕΑ ΑΠΘ

Δωρεάν σεμινάριο για την Βιοποικιλότητα από την ECOTIVITY AMKE

Αλεξάνδρεια Ζώνη καινοτομίας: ΝΕΟ WORKSHOP: Understanding the Media Ecosystem| 16 OKT 2024

2ο κύκλος δωρεάν webinar "Know & Grow Evenings"

Μεταπτυχιακά και Υποτροφίες στο Εξωτερικό, Διαδικτυακά 31/10/2024

Ενημερωτική εκδήλωση: ”Επαγγελματικές Προοπτικές Αποφοίτων Ψυχολογίας” 23/10/2024, ΚΕΔΕΑ ΑΠΘ

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΤΟ ΑΠΘ 2025

Ενημερωτικό Εργαστήρι Ιατρική Ειδικότητα-Αγροτικό Ιατρείο 18 Ιουλίου 2024

“Erasmus Careers” Staff Training “Unlocking Opportunities: Internationalization of Career Counseling.”