ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α.Ε.

Ημέρα Παρουσίασης:

Τόπος Εργασίας:

Ακαδημαϊκό Επίπεδο:

Προφίλ Επιχείρησης / Ερευνητικού Κέντρου

O Όμιλος TOR Hotel Group είναι μια ελληνική, οικογενειακή ξενοδοχειακή επιχείρηση με μακρά παράδοση στον τομέα του τουρισμού. Σήμερα ο Όμιλος απασχολεί περισσότερους από 450 εργαζόμενους και αποτελείται από 5 ξενοδοχειακές μονάδες στη Βόρεια Ελλάδα, που θεωρούνται κορυφαίες στην κατηγορία τους. Στον Όμιλο ανήκουν το σύγχρονο 4* City Hotel, το Luxury Boutique 5* The Excelsior, το νέο 5* ON Residence, που λειτουργεί σε σύμπραξη με τη Grivalia Hospitality και το φημισμένο 5* Eagles Resort στην Ουρανούπολη Χαλκιδικής. Σας προσκαλούμε στην ομάδα μας για να συνεργαστούμε και να προσφέρουμε αξέχαστες εμπειρίες στους πελάτες μας και σε εσάς!

Περιγραφή Θέσεων Εργασίας

Τμήμα Υποδοχής Τμήμα Παιδαγωγικών Τμήμα Προμηθειών Τμήμα Λογιστηρίου Γυμναστής – Γυμνάστρια

Περιγραφή Θέσεων Πρακτικής Άσκησης

Τμήμα Προμηθειών Τμήμα Λογιστηρίου Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α.Ε.

Προφίλ Επιχείρησης/Ερευνητικού Κέντρου

Ημερομηνία Παρουσίασης