3rd Workshop with Digital Nomads Community

Την Τρίτη 17 Οκτωβρίου (18:30-20:00), η Αλεξάνδρεια Ζώνη Καινοτομίας διοργανώνει σε συνεργασία με την digital nomads κοινότητα της Θεσσαλονίκης και το Εργαστήριο Επιχειρηματικότητας του Τμήματος Βαλκανικών Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, το τρίτο Workshop με θέμα The Future of Work: Thriving as a Digital Nomad, με ομιλητή τον Δημήτριο Τσέλιο, Life & Business Coach, Co – founder of Nomad365.

Αν ενδιαφέρεσαι να μάθεις πως να ξεκινήσεις μια νομαδική ζωή ενώ εργάζεσαι, τότε αυτό είναι το workshop που πρέπει να παρακολουθήσεις!

Απόκτησε γνώσεις σχετικά με τον ψηφιακό νομαδικό τρόπο ζωής, ανακάλυψε πως να ισορροπήσεις την εργασία και τα ταξίδια και εξερεύνησε ευκαιρίες για επιτυχία στην απομακρυσμένη εργασία.

Το workshop θα πραγματοποιηθεί στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας, αμφιθέατρο 6, 1ος όροφος, Εγνατία 156, 54636, Θεσσαλονίκη.

Εγγραφές ΕΔΩ

Προκήρυξη μιας θέσης άμισθου μεταδιδάκτορα από το Τμήμα Φαρμακευτικής

Παγκόσμιο συνέδριο ISSUP 2024: The Art of Healing,Θεσσαλονίκη 24-30 Ιουνίου

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την εκπόνηση Διδακτορικής Διατριβής

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος θέσεων Μεταδιδακτορικών Ερευνητών/τριών

ICF GLOBAL: Δυνατότητα δωρεάν συμμετοχής φοιτητών στο Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα"Coaching δεξιότητες & Εργαλεία στην Πράξη"

“Erasmus Careers” Staff Training “Unlocking Opportunities: Internationalization of Career Counseling.”

“What’s your superpower?” Νέο Πρόγραμμα Ψυχικής Ενδυνάμωσης για την Επιλογή Καριέρας

Μεταπτυχιακές Σπουδές στο ΑΠΘ 2024

Ενημερωτική Εκδήλωση Erasmus+ Πρακτική Άσκηση 2024-2025: υποβολή αιτήσεων και αναζήτηση φορέα υποδοχής

Πρόσκληση Υποψηφίων Ημέρες Καριέρας ΑΠΘ 2024 – 2 & 3 Απριλίου