25 Νέες Ειδικές Υποτροφίες στο πλαίσιο του προγράμματος «Σπουδάζω με Υποτροφία» -Λήξη 10/10

Το Πανεπιστήμιo Πειραιώς – Κέντρο Επιμόρφωσης & Διά Βίου Μάθησης (ΚΕΔΙΒΙΜ) σε συνεργασία με την Ελληνική Εταιρεία Συστημικών Μελετών (ΕΕΣΜ) πραγματοποιούν το Mastering Program CSAP (Certified Systemic Analyst Professional), το οποίο ως Executive Program προσφέρει Επαγγελματικές Πιστοποιήσεις και Άδεια Άσκησης Επαγγέλματος Συμβούλου Επιχειρήσεων.Το Executive Πρόγραμμα Σπουδών “CSAP Mastering Program” στοχεύει στο να παρέχει άρτια και ποιοτική επαγγελματική εκπαίδευση υψηλού επιπέδου, ώστε να παράγει καταρτισμένους Επαγγελματίες Συστημικούς Αναλυτές και να συμβάλλει θετικά στην ανταγωνιστικότητα και στην ανάπτυξη της Ελληνικής Οικονομίας.
Η ΕΕΣΜ προσφέρει στους συμμετέχοντες του CSAP Προγράμματος για το νέο κύκλο σπουδών του ακαδημαϊκού έτους 2022-2023, εικοσιπέντε (25) Ειδικές Υποτροφίες, καλύπτοντας ένα σημαντικό μέρος του κόστους του προγράμματος.

Για περισσότερες πληροφορίες, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται είτε στην ιστοσελίδα του Προγράμματος: csap.gr είτε στη Γραμματεία: email: csap@hsss.gr, τηλ.: 2104142145, 6940022366

Προθεσμία Υποβολής Αιτήσεων: 10 Οκτωβρίου 2022

Προκειμένου να εκδηλώσετε ενδιαφέρον για την παραπάνω υποτροφία, παρακαλώ όπως συμπληρώσετε την αίτηση του προγράμματος «Σπουδάζω με Υποτροφία» πατώντας εδώ.

Περισσότερες πληροφορίες στο https://spoudazomeypotrofia.gr/ και στο 211 7051841.
Κάνε την αίτηση σου εδώ

Workshop on Geometric Control and Mechanics" στο ACT (American College of Thessaloniki), 5-6 Ιουλίου 2024

Προκήρυξη νέων θέσεων υποψηφίων διδακτόρων από το Τμήμα Πληροφορικής

“What’s your superpower?” Νέο Πρόγραμμα Ψυχικής Ενδυνάμωσης για την Επιλογή Καριέρας