12η Ημερίδα Εφηβικής Ιατρικής στο ΚΕΔΕΑ από το Τμήμα Ιατρικής ΑΠΘ το Σάββατο 3/12

Σας καλωσορίζουμε στην 12η Ημερίδα για την Εφηβεία, η οποία διοργανώνεται από́ το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Εφηβική́ Ιατρική́ και Φροντίδα Υγείας Εφήβων» του Τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ σε συνεργασία με τη Β ́ Παιδιατρική́ Κλινική́ ΑΠΘ, ΠΓΝΘ ΑΧΕΠΑ και τελεί υπό την Αιγίδα του Τμήματος Ιατρικής της Σχολής Επιστημών Υγείας.

Η Ημερίδα στοχεύει στη συνεχιζόμενη δια βίου εκπαίδευση όλων των επιστημόνων που ασχολούνται με τον έφηβο και θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022 υβριδικά:

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 934 2628 5018

Passcode: 596409

Η συμμετοχή σας θα αποτελέσει ιδιαίτερη χαρά και τιμή για εμάς.

Προκηρύξεις Μεταπτυχιακών Προγραμμάτων ΑΠΘ

Προγράμματα Υποτροφιών της Ιαπωνικής Κυβέρνησης (ΜΕΧΤ) για το 2025

Invitation to an innovation challenge | Co-creating Earth's digital twin | "2nd DestinE Service Platform Innovation Prize - Ideating the Impact of the DESP"

Ημερίδα 27-04-2024 "Αόρατες Φωνές,ένας κόσμος δύο όψεις"- Αλυπίας Τέχνη