13ο Πανόραμα Επιχειρηματικότητας και Σταδιοδρομίας 7 & 8 Απριλίου στο Μέγαρο Μουσικής Αθηνών

Το 13ο Πανόραμα Επιχειρηματικότητας και Σταδιοδρομίας, το μεγαλύτερο πολυσυνέδριο + Career Days στην Ελλάδα, επιστρέφει με πολύ “θόρυβο” μετά από τέσσερα χρόνια στο Μέγαρο Μουσικής στις7-8 Απριλίου!Το Πανόραμα ετοίμασε για εσάς μια σειρά από δράσεις που πραγματικά δεν πρέπει να χάσετε! 180 κορυφαίοι εισηγητές σε 30+ πάνελ.
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 39 μεγάλες επιχειρήσεις συμμετέχουν στα Panorama Career Days.
ΔΕΙΤΕ ΠΟΙΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ 30+ Meet the Executives.

Γνωρίστε την καθημερινότητα στελεχών. ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 20+ εταιρείες σας περιμένουν στα Στρογγυλά Τραπέζια τους για να σας λύσουν κάθε απορία. CV Corner και Social Media Corner.
Θεατρικό Δρώμενο: “Δείξε μου τα soft skills σου να σου ποιος είσαι” το Σάββατο 8 Απριλίου στις 12:00.
Κλήρωση Πλούσιων Δώρων όπως αεροπορικά ταξίδια, συνδρομές NOVA κ.λπ. ​Και φυσικά, θα δοθεί βεβαίωση παρακολούθησης.
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΤΩΡΑ
Δείτε την εμπειρία του τελευταίου δια ζώσης Πανοράματος του 2019 .
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΤΩΡΑ
Το email αυτό εστάλη στο gd@cso.auth.gr και το λάβατε γιατί έχετε εγγραφεί στο newsletter μας. Πατήστε εδώ αν δεν θέλετε να λαμβάνετε ηλεκτρονικά μηνύματα από το epixeiro.gr.