Στελέχη Εκπαίδευσης στις Επιστήμες της Αγωγής

Τέλη Φοίτησης: 2.750 €
Γλώσσα Διδασκαλίας: Ελληνική
ΦΕΚ: Β΄3743/31-08-2018

Το Π.Μ.Σ. απονέμει Δίπλωμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (Δ.Μ.Σ.) στην επιστημονική περιοχή «Στελέχη Εκπαίδευσης στις Επιστήμες της Αγωγής».

Στο Π.Μ.Σ. γίνονται δεκτοί πτυχιούχοι Πανεπιστημίων της ημεδαπής και ομοταγών αναγνωρισμένων ιδρυμάτων της αλλοδαπής, καθώς και πτυχιούχοι Τμημάτων ΤΕΙ με διάρκεια φοίτησης οκτώ (8) εξαμήνων.

Επικοινωνία

Διεύθυνση: Γραμματεία του Π.Μ.Σ. “Στελέχη Εκπαίδευσης στις Επιστήμες της Αγωγής”

Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης, Νέα Χηλή, 68100, Αλεξανδρούπολη

Τηλέφωνο: 2551030023 και 2551030028