2 θέσεις διδακτορικών φοιτητών με υποτροφία Marie Curie στο University of Paris Saclay

165 προβολές 03 Φεβρουαρίου 2021

Για να αποστείλετε το βιογραφικό σας, χρειάζεται να είστε συνδεδεμένοι στο Λογαριασμό σας! Πατήστε το ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ και στη συνέχεια επισυνάψτε το βιογραφικό σας & τη συνοδευτική επιστολή, τα οποία αποστέλλονται απευθείας στο e-mail που έχει δηλώσει η εταιρία.

Πληροφορίες Αγγελίας

Επωνυμία Επιχείρησης

University of Paris Saclay

Αποστολή βιογραφικών έως

01 Απριλίου 2021

Κατηγορία
Αγγελίες ΓΔ
Επιστημονικό Αντικείμενο
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ Θετικές Επιστήμες Μαθηματικό Πληροφορική Πολυτεχνική Φυσική

Προκήρυξη 2 θέσεων διδακτορικών φοιτητών με υποτροφία Marie Curie στο CentraleSupelec, του University of Paris Saclay. Οι θεσεις αφορούν διδακτορικό στις ασύρματες τηλεπικοινωνίες.

Το University of Paris Saclay στο οποίο υπάγεται το CentraleSupelec, ήταν για το έτος 2020 στη θέση 14 της παγκόσμιας κατάταξης πανεπιστημίων της λίστας αξιολόγησης της Σανγκάης: http://www.shanghairanking.com/ARWU2020.html

Και οι 2 θέσεις συνοδεύονται από υποτροφίες Marie Curie που σημαίνει οτι οι θέσεις ειναι πολύ τιμητικές και πολύ καλά αμοιβόμενες.

Η προκήρυξη: 6b10f1b7243fb1fbe5de082f6270028c-MetaWireless-ESR-Job-Description_CNRS

Δείτε σχετικές οδηγίες για τη συνοδευτική επιστολή και το βιογραφικό σημείωμα.