Χημικός Μηχανικός, Διευθυντής Παραγωγής στη Θεσσαλονίκη

61 προβολές 10 Σεπτεμβρίου 2021

Πληροφορίες Αγγελίας

Αποστολή βιογραφικών έως

26 Σεπτεμβρίου 2021

Κατηγορία
Αποδελτίωση
Πηγή

job find

Επιστημονικό Αντικείμενο
Χημικών Μηχανικών

Ζητείται Διευθυντής Παραγωγής από εταιρεία στην Θεσσαλονίκη.

Βασικά καθήκοντα :

  • Υπεύθυνος λειτουργίας βιομηχανίας βιοντήζελ
  • Υπεύθυνος για την ασφάλεια της επιχείρησης
  • Υπεύθυνος για την υγιεινή της βιομηχανίας και των εργαζομένων
  • Παρακολούθηση αποβλήτων
  • Διαχείριση εργαζομένων παραγωγής (20)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3-5 έτη σε αντίστοιχη θέση, σε βιομηχανία (ιδανικά Χημικές βιομηχανίες/διυλιστήρια)
  • Απόφοιτος ΑΕΙ Χημικού Μηχανικού
  • Πολύ καλή γνώση κώδικα ασφάλειας και υγιεινής
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση εφαρμογών MS Office
  • Οργανωτικότητα , μεθοδικότητα ,συνέπεια και επαγγελματισμός

αίτηση εδώ

Δείτε σχετικές οδηγίες για τη συνοδευτική επιστολή και το βιογραφικό σημείωμα.