ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ στην Κύπρο

23 προβολές 07 Ιουνίου 2021

Για να αποστείλετε το βιογραφικό σας, χρειάζεται να είστε συνδεδεμένοι στο Λογαριασμό σας! Πατήστε το ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ και στη συνέχεια επισυνάψτε το βιογραφικό σας & τη συνοδευτική επιστολή, τα οποία αποστέλλονται απευθείας στο e-mail που έχει δηλώσει η εταιρία.

Πληροφορίες Αγγελίας

Επωνυμία Επιχείρησης

Φαρμακείο Κωνσταντινίδου

Αποστολή βιογραφικών έως

07 Ιουλίου 2021

Κατηγορία
Αγγελίες ΓΔ
Επιστημονικό Αντικείμενο
Φαρμακευτική

Ζητούνται Φαρμακοποιοί για εργασία σε φαρμακείο στη Λάρνακα, Κύπρος.

Προσόντα

  • Πτυχίο Φαρμακευτικής
  • Άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και Η/Υ
  • Ομαδικότητα

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Ομαλή λειτουργία του φαρμακείου
  • Υποστήριξη πωλήσεων στα συμπληρώματα διατροφής και στα καλλυντικά

Παροχές

  • Υψηλές απολαβές (1800-2200€ καθαρά-χωρίς αποκοπές)
  • 8ωρη εργασία
  • Εργασιακή σταθερότητα
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Αιτήσεις

κα. Αναστασία κινητό 0035796767154

Βιογραφικά στο email που έχει δηλώσει η εταιρία.

Για να αποστείλετε το βιογραφικό σας, χρειάζεται να είστε συνδεδεμένοι στο Λογαριασμό σας. Πατήστε το ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ και στη συνέχεια επισυνάψτε το βιογραφικό σας & τη συνοδευτική επιστολή, τα οποία αποστέλλονται απευθείας στο e-mail που έχει δηλώσει η εταιρία.

Δείτε σχετικές οδηγίες για τη συνοδευτική επιστολή και το βιογραφικό σημείωμα.