ΝΙΚΙ _ Μηχανικοί – Complex Systems Modeling & Development (2123)

58 προβολές 26 Μαΐου 2021

Για να αποστείλετε το βιογραφικό σας, χρειάζεται να είστε συνδεδεμένοι στο Λογαριασμό σας! Πατήστε το ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ και στη συνέχεια επισυνάψτε το βιογραφικό σας & τη συνοδευτική επιστολή, τα οποία αποστέλλονται απευθείας στο e-mail που έχει δηλώσει η εταιρία.

Πληροφορίες Αγγελίας

Επωνυμία Επιχείρησης

ΝΙΚΙ ΜΕΠΕ

Αποστολή βιογραφικών έως

24 Ιουνίου 2021

Κατηγορία
Αγγελίες ΓΔ
Επιστημονικό Αντικείμενο
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ Θετικές Επιστήμες Πληροφορική Πολυτεχνική

Η ΝΙΚΙ ζητεί απόφοιτους Τμημάτων Πολυτεχνείου/Σχολών Θετικών Επιστημών

 Περιγραφή θέσης

Ανάπτυξη και διαχείριση συστημάτων Requirements Management, Systems Engineering/management, Model Based Simulation με κέντρο τον εξηλεκτρισμό και την αυτονομία στην αυτοκινητοβιομηχανία και την αεροναυπηγική

 Απαραίτητα Προσόντα

Ειδίκευση σε ένα από τα πεδία του STEM

Πολύ καλή γνώση τουλάχιστον μίας εκ των γλωσσών C++, C# ή Java

Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες

Πολύ καλή γνώση Αγγλικών και τεχνικής ορολογίας

Επιθυμητά Προσόντα

Θα εκτιμηθεί η καλή γνώση UML ή SysML

Ενδιαφέρον για διεπιστημονική συνεργασία

Καλή γνώση Γερμανικών

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος και συνοδευτικής επιστολής στα Αγγλικά στo email

Κυρία Παρασκευή Ζάψα, MA, PhD cand. Philosophy of Sciences

Head of HR Department

Δείτε σχετικές οδηγίες για τη συνοδευτική επιστολή και το βιογραφικό σημείωμα.