ΝΙΚΙ _ Μηχανικοί Η/Υ – Software Development & Software Architecture (2122)

34 προβολές 26 Μαΐου 2021 1 χρήστης υπέβαλε αίτηση

Για να αποστείλετε το βιογραφικό σας, χρειάζεται να είστε συνδεδεμένοι στο Λογαριασμό σας! Πατήστε το ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ και στη συνέχεια επισυνάψτε το βιογραφικό σας & τη συνοδευτική επιστολή, τα οποία αποστέλλονται απευθείας στο e-mail που έχει δηλώσει η εταιρία.

Πληροφορίες Αγγελίας

Επωνυμία Επιχείρησης

ΝΙΚΙ ΜΕΠΕ

Αποστολή βιογραφικών έως

24 Ιουνίου 2021

Κατηγορία
Αγγελίες ΓΔ
Επιστημονικό Αντικείμενο
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ Θετικές Επιστήμες Πληροφορική Πολυτεχνική

Η ΝΙΚΙ ζητεί απόφοιτους Τμημάτων Πολυτεχνείου/Σχολών Θετικών Επιστημών

 Περιγραφή θέσης

Σχεδιασμός και ανάπτυξη εφαρμογών λογισμικού για την αυτοκινητοβιομηχανία

 Απαραίτητα Προσόντα

Ειδίκευση στην ανάπτυξη εφαρμογών Desktop (Java Eclipse RCP ή C# .NET)

Η΄

Ειδίκευση σε full-stack development και microservice development  Backend: Java EE, C# ή JavaScript/TypeScript

Frontend: Angular, React ή Vue

Η΄

Ειδίκευση στην ανάπτυξη εργαλείων machine learning σε Python

Libraries: TensorFlow, Keras, Scikit-learn ή PyTorch. Θα εκτιμηθεί η εμπειρία σε data visualization όπως με D3.js και με Big Data τεχνολογίες όπως Hadoop, Apache Spark ή Kafka

Πολύ καλή γνώση Αγγλικών και τεχνικής ορολογίας

Επιθυμητά Προσόντα

Ενδιαφέρον για διεπιστημονική συνεργασία

Καλή γνώση Γερμανικών

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος και συνοδευτικής επιστολής στα Αγγλικά στο email

Κυρία Παρασκευή Ζάψα MA, PhD cand. Philosophy of Sciences

Head of HR Department

Δείτε σχετικές οδηγίες για τη συνοδευτική επιστολή και το βιογραφικό σημείωμα.