Ανθρώπινο Δυναμικό – Μισθοδοσία στη Μινέρβα

139 προβολές 10 Σεπτεμβρίου 2021

Πληροφορίες Αγγελίας

Επωνυμία Επιχείρησης

Minerva

Αποστολή βιογραφικών έως

27 Σεπτεμβρίου 2021

Κατηγορία
Αποδελτίωση
Πηγή

Επιστημονικό Αντικείμενο
Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού Διοίκηση Επιχειρήσεων Οικονομικές Επιστήμες

Περιγραφή θέσης

  • Προετοιμασία και έκδοση μισθοδοσίας.
  • Διεκπεραίωση διαδικασιών προσλήψεων, αποχωρήσεων, συμβάσεων, ωράρια εργασίας, ασθένειες κτλ.
  • Ηλεκτρονική υποβολή εντύπων ΕΡΓΑΝΗ, ΕΦΚΑ.
  • Έκδοση μηνιαίων αναφορών, λογιστικών άρθρων, μισθοδοσίας, ΑΠΔ.
  • Παρακολούθηση και εφαρμογή εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας.
  • Αγγελίες και επιλογή υποψηφίων

Η θέση αναφέρεται στην Υπεύθυνη Προσωπικού.

Παρέχονται ευκαιρίες εκπαίδευσης , ανάπτυξης και προοπτική εξέλιξης σε ένα δομημένο και ομαδικό περιβάλλον εργασίας.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ σε Οικονομικά ή Διοίκηση Επιχειρήσεων.
  • Γνώσεις Εργατικής και Ασφαλιστικής Νομοθεσίας.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Γνώσεις Αγγλικών.
  • Γνώσεις Payroll, Microsoft Office.

Αποστολή βιογραφικού στα Ελληνικά.

Δείτε σχετικές οδηγίες για τη συνοδευτική επιστολή και το βιογραφικό σημείωμα.