Ίδρυμα Θεμιστοκλή & Δημήτρη Τσάτσου – Κέντρο Ευρωπαϊκού Συνταγματικού Δικαίου _ ΒΟΗΘΟ ΛΟΓΙΣΤΗ

88 προβολές 17 Ιανουαρίου 2023

Για να αποστείλετε το βιογραφικό σας για τη θέση:
1. Κάντε "Σύνδεση" στην ιστοσελίδα μας με το ιδρυματικό σας e-mail.
2. Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και επισυνάψτε το βιογραφικό σας, το οποίο θα αποσταλεί αυτόματα στην ηλεκτρονική διεύθυνση που έχει δηλώσει η εταιρία.
3. Στη συνέχεια η εταιρία θα επικοινωνήσει μαζί σας.

Πληροφορίες Αγγελίας

Επωνυμία Επιχείρησης

ΚΕΝΤΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ

Αποστολή βιογραφικών έως

17 Φεβρουαρίου 2023

Κατηγορία
Αγγελίες ΓΔ
Επιστημονικό Αντικείμενο
Marketing Διοίκηση Επιχειρήσεων Λογιστική Οικονομικές Επιστήμες
To Ίδρυμα Θεμιστοκλή & Δημήτρη Τσάτσου – Κέντρο Ευρωπαϊκού Συνταγματικού Δικαίου επιθυμεί να προσλάβει

ΒΟΗΘΟ ΛΟΓΙΣΤΗ

με σύμβαση ορισμένου χρόνου

(Κωδικός Θέσης ACC0123)

Καθήκοντα:

  • Τιμολόγηση, καταχωρήσεις παραστατικών, συμφωνία τραπεζών, πληρωμές, εισπράξεις, συμβάσεις – ιδιωτικά συμφωνητικά
  • Προετοιμασία οικονομικών αναφορών
  • Προετοιμασία δικαιολογητικών και οικονομικών προσφορών για διαγωνισμούς υπηρεσιών σε έργα ΕΣΠΑ
  • Γραμματειακή υποστήριξη οικονομικού τμήματος – λογιστηρίου
  • Διευθέτηση θεμάτων καθημερινής διοικητικής λειτουργίας και υποδομής

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ με κατεύθυνση Λογιστικής / Οικονομικών / Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Προϋπηρεσία 3 ετών σε θέση βοηθού λογιστή και βιβλία Γ’ κατηγορίας
  • Πολύ καλή γνώση του προγράμματος Pylon της Epsilon Net
  • Άριστη χρήση Η/Υ και MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Υπευθυνότητα, τήρηση προθεσμιών, ακρίβεια και συνέπεια

Παροχές:

  • Θέση πλήρους απασχόλησης στο κέντρο της Αθήνας (με δυνατότητα και για μερική απασχόληση)
  • Μισθός βάσει προσόντων

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με e-mail αναγράφοντας τον κωδικό θέσης ACC0123.

Όλα τα βιογραφικά θα συλλεχθούν και θα αξιολογηθούν με απόλυτη εχεμύθεια και διακριτικότητα. Τα βιογραφικά θα παραμείνουν στη βάση δεδομένων του Ιδρύματος για διάστημα 6 μηνών.

 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Ακαδημίας 43, 106 72 Αθήνα
ΤΗΛ.: (210) 36.23.634, 36.23.736· FAX: (210) 33.90.522
Website: www.cecl.gr

Δείτε σχετικές οδηγίες για το βιογραφικό σημείωμα.

ΕΣΠΑ