Μεταπτυχιακές Σπουδές στο ΑΠΘ 2023

Το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης οργανώνει την εκδήλωση με θέμα:

«Μεταπτυχιακές Σπουδές στο Α.Π.Θ.»

η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 17 Μαΐου 2023 στο Κέντρο Διάδοσης Ερευνητικών Αποτελεσμάτων (ΚΕ.Δ.Ε.Α.) Α.Π.Θ από τις 10:00 πμ έως τις 16:00 μμ.

Η εκδήλωση απευθύνεται σε φοιτήτριες/τες, απόφοιτες/ους, πανεπιστημιακούς και γενικότερα στην ευρύτερη εκπαιδευτική κοινότητα καθώς και σε φορείς της πόλης μας, με σκοπό την ενημέρωση για τα μεταπτυχιακά προγράμματα σπουδών που προσφέρονται από το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης.

Η εκδήλωση θα περιλαμβάνει:

• Εισηγήσεις συμβουλευτικής από στελέχη του Γραφείου Διασύνδεσης ΑΠΘ
  • την παρουσία εκπροσώπων των Μεταπτυχιακών Προγραμμάτων των Τμημάτων του Πανεπιστημίου μας, στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο του ΚΕΔΕΑ, όπου θα απαντούν σε απορίες και θα συζητούν με τους ενδιαφερόμενους.

Πρόγραμμα εκδήλωσης

Αναλυτικό χρονοδιάγραμμα Μεταπτυχιακών Προγραμμάτων

Δηλώστε συμμετοχή εδώ

Περισσότερες Πληροφορίες : Όλγα Τσιανάκα (Γραφείο Διασύνδεσης, τηλ. 997350, olia@cso.auth.gr)